A4BQ3000
A4BQ3000 Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
C78D3EDADA984DBA8131CBA54F322103-1en.pdf
Виробник: Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Description: L TD FUSE 600V 3000A A4BQ
Packaging: Box
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 5.000" Dia x 10.748" L (127.00mm x 273.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 3kA
Mounting Type: Bolt Mount
Response Time: Slow Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: CSA, UL
Class: L
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 100kA DC
Voltage Rating - AC: 600 VAC
Voltage Rating - DC: 500 VDC
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: L TD FUSE 600V 3000A A4BQ, Packaging: Box, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 5.000" Dia x 10.748" L (127.00mm x 273.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 3kA, Mounting Type: Bolt Mount, Response Time: Slow Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: CSA, UL, Class: L, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 100kA DC, Voltage Rating - AC: 600 VAC, Voltage Rating - DC: 500 VDC.