A4BY1200
A4BY1200 Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
C7F97801647747A9B2C75E4070B92452-1en.pdf
Виробник: Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Description: L TD FUSE 600V 1200A A4BY
Packaging: Box
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 2.480" Dia x 10.748" L (63.00mm x 273.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 1.2kA
Mounting Type: Bolt Mount
Response Time: Slow Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: CSA, UL
Class: L
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 100kA DC
Voltage Rating - AC: 600 VAC
Voltage Rating - DC: 300 VDC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: L TD FUSE 600V 1200A A4BY, Packaging: Box, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 2.480" Dia x 10.748" L (63.00mm x 273.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 1.2kA, Mounting Type: Bolt Mount, Response Time: Slow Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: CSA, UL, Class: L, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 100kA DC, Voltage Rating - AC: 600 VAC, Voltage Rating - DC: 300 VDC.