Продукція > EBM-PAPST > A4D300AS3401
A4D300AS3401
  • A4D300AS3401
  • A4D300AS3401
A4D300AS3401 EBM-PAPST
Виробник: EBM-PAPST
Category: AC 400V Fans
Description: Fan: AC; axial; 400VAC; Ø300x72.5mm; ball; 1300rpm; IP44; black
Type of fan: AC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 400V AC
Fan dimensions: Ø300x72.5mm
Power consumption: 68W
Kind of Bearing: ball
Colour: black
Leads: cables
Protection class: I
IP rating: IP44
Fan motor: M4D068-CF
Impeller material: polyamide
Operating temperature: -25...60°C
Current rating: 0.14A