Продукція > IGUS > A500FM-0810-10
A500FM-0810-10
A500FM-0810-10 IGUS
A500FM-0608-06-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm
Operating temperature: -100...250°C
Application: food industry
Material: iglidur® A500
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Length: 10mm
Internal diameter: 8mm
Outside diameter: 10mm
Flange diameter: 15mm
Shore hardness: 83
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm, Operating temperature: -100...250°C, Application: food industry, Material: iglidur® A500, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Length: 10mm, Internal diameter: 8mm, Outside diameter: 10mm, Flange diameter: 15mm, Shore hardness: 83.