Продукція > IGUS > A500FM-1214-15
A500FM-1214-15
A500FM-1214-15 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 14mm; Øint: 12mm
Type of bearing: sleeve bearing
Operating temperature: -100...250°C
Internal diameter: 12mm
Outside diameter: 14mm
Length: 15mm
Flange diameter: 20mm
Shore hardness: 83
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 14mm; Øint: 12mm, Material: iglidur® A500, Version: with flange, Application: food industry, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Operating temperature: -100...250°C, Internal diameter: 12mm, Outside diameter: 14mm, Length: 15mm, Flange diameter: 20mm, Shore hardness: 83.