Продукція > IGUS > A500FM-1517-12
A500FM-1517-12
A500FM-1517-12 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 17mm; Øint: 15mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 17mm
Internal diameter: 15mm
Length: 12mm
Material: iglidur® A500
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 83
Flange diameter: 23mm
Application: food industry
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 17mm; Øint: 15mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 17mm, Internal diameter: 15mm, Length: 12mm, Material: iglidur® A500, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 83, Flange diameter: 23mm, Application: food industry.