Продукція > IGUS > A500FM-1820-17
A500FM-1820-17
A500FM-1820-17 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 20mm; Øint: 18mm
Operating temperature: -100...250°C
Version: with flange
Length: 17mm
Internal diameter: 18mm
Outside diameter: 20mm
Flange diameter: 26mm
Shore hardness: 83
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 20mm; Øint: 18mm, Operating temperature: -100...250°C, Application: food industry, Material: iglidur® A500, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Length: 17mm, Internal diameter: 18mm, Outside diameter: 20mm, Flange diameter: 26mm, Shore hardness: 83.