Продукція > IGUS > A500FM-3034-26
A500FM-3034-26
A500FM-3034-26 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 34mm; Øint: 30mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 34mm
Internal diameter: 30mm
Length: 26mm
Material: iglidur® A500
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 83
Flange diameter: 42mm
Application: food industry
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 34mm; Øint: 30mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 34mm, Internal diameter: 30mm, Length: 26mm, Material: iglidur® A500, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 83, Flange diameter: 42mm, Application: food industry.