Продукція > IGUS > A500FM-3539-26
A500FM-3539-26
A500FM-3539-26 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 39mm; Øint: 35mm
Operating temperature: -100...250°C
Version: with flange
Length: 26mm
Internal diameter: 35mm
Outside diameter: 39mm
Flange diameter: 47mm
Shore hardness: 83
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 39mm; Øint: 35mm, Operating temperature: -100...250°C, Application: food industry, Material: iglidur® A500, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Length: 26mm, Internal diameter: 35mm, Outside diameter: 39mm, Flange diameter: 47mm, Shore hardness: 83.