Продукція > IGUS > A500FM-4550-50
A500FM-4550-50
A500FM-4550-50 IGUS
EN-Mount_info.pdf A500FM-0608-06-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 50mm; Øint: 45mm
Operating temperature: -100...250°C
Version: with flange
Length: 50mm
Internal diameter: 45mm
Outside diameter: 50mm
Flange diameter: 58mm
Shore hardness: 83
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 50mm; Øint: 45mm, Operating temperature: -100...250°C, Application: food industry, Material: iglidur® A500, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Length: 50mm, Internal diameter: 45mm, Outside diameter: 50mm, Flange diameter: 58mm, Shore hardness: 83.