Продукція > IGUS > A500SM-0507-10
A500SM-0507-10
A500SM-0507-10 IGUS
A500FM-0608-06-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 7mm; Øint: 5mm; L: 10mm; -100÷250°C
Application: food industry
Material: iglidur® A500
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Operating temperature: -100...250°C
Internal diameter: 5mm
Outside diameter: 7mm
Length: 10mm
Shore hardness: 83
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 7mm; Øint: 5mm; L: 10mm; -100÷250°C, Application: food industry, Material: iglidur® A500, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Operating temperature: -100...250°C, Internal diameter: 5mm, Outside diameter: 7mm, Length: 10mm, Shore hardness: 83.