Продукція > IGUS > A500SM-1618-20
A500SM-1618-20
A500SM-1618-20 IGUS
EN-Mount_info.pdf A500FM-0608-06-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 20mm; -100÷250°C
Type of bearing: sleeve bearing
Operating temperature: -100...250°C
Internal diameter: 16mm
Outside diameter: 18mm
Length: 20mm
Shore hardness: 83
на замовлення 14 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 20mm; -100÷250°C, Application: food industry, Material: iglidur® A500, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Operating temperature: -100...250°C, Internal diameter: 16mm, Outside diameter: 18mm, Length: 20mm, Shore hardness: 83.