Продукція > IGUS > A500SM-3034-40
A500SM-3034-40
A500SM-3034-40 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 34mm; Øint: 30mm; L: 40mm; -100÷250°C
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 34mm
Internal diameter: 30mm
Length: 40mm
Material: iglidur® A500
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 83
Application: food industry
на замовлення 25 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 34mm; Øint: 30mm; L: 40mm; -100÷250°C, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 34mm, Internal diameter: 30mm, Length: 40mm, Material: iglidur® A500, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 83, Application: food industry.