Продукція > IGUS > A500SM-3236-30
A500SM-3236-30
A500SM-3236-30 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 36mm; Øint: 32mm; L: 30mm; -100÷250°C
Type of bearing: sleeve bearing
Operating temperature: -100...250°C
Internal diameter: 32mm
Outside diameter: 36mm
Length: 30mm
Shore hardness: 83
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 36mm; Øint: 32mm; L: 30mm; -100÷250°C, Application: food industry, Material: iglidur® A500, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Operating temperature: -100...250°C, Internal diameter: 32mm, Outside diameter: 36mm, Length: 30mm, Shore hardness: 83.