Продукція > IGUS > A500SM-3539-40
A500SM-3539-40
A500SM-3539-40 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 39mm; Øint: 35mm; L: 40mm; -100÷250°C
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 39mm
Internal diameter: 35mm
Length: 40mm
Material: iglidur® A500
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 83
Application: food industry
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 39mm; Øint: 35mm; L: 40mm; -100÷250°C, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 39mm, Internal diameter: 35mm, Length: 40mm, Material: iglidur® A500, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 83, Application: food industry.