Продукція > IGUS > A500SM-4550-20
A500SM-4550-20
A500SM-4550-20 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 50mm; Øint: 45mm; L: 20mm; -100÷250°C
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 50mm
Internal diameter: 45mm
Length: 20mm
Material: iglidur® A500
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 83
Application: food industry
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 50mm; Øint: 45mm; L: 20mm; -100÷250°C, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 50mm, Internal diameter: 45mm, Length: 20mm, Material: iglidur® A500, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 83, Application: food industry.