A52.A22KGB.00143
A52.A22KGB.00143 Apacer Memory America
Виробник: Apacer Memory America
Description: SATA M.2 SV240-M280 512GB THERNA
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 3.88mm
Memory Size: 512GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 595mA