A563K20X7RH5UAA
A563K20X7RH5UAA Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
aseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 0.056UF 100V X7R AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.197" L (3.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.056 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.056UF 100V X7R AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.197" L (3.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.056 µF.