A60MT85-230
A60MT85-230 Acopian Power Supplies
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 6.59" L x 5.12" W x 3.44" H (167.4mm x 130.0mm x 87.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Output 1: 60V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 850 mA
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER, Packaging: Bulk, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 6.59" L x 5.12" W x 3.44" H (167.4mm x 130.0mm x 87.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Output 1: 60V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 850 mA.