A60X400-4 Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Виробник: Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Description: 600V 400A SEMICOND FUSE
Features: Indicating
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 1.500" Dia x 5.118" L (38.10mm x 130.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 400A
Mounting Type: Bolt Mount
Response Time: Fast Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA
Voltage Rating - AC: 600 VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 600V 400A SEMICOND FUSE, Features: Indicating, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 1.500" Dia x 5.118" L (38.10mm x 130.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 400A, Mounting Type: Bolt Mount, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: UR, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA, Voltage Rating - AC: 600 VAC.