A61CC12VDC1.3
A61CC12VDC1.3 CIT Relay and Switch
A6.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Packaging: Tray
Features: Micro 280 ISO
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 110.1 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 75VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 2 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V, Packaging: Tray, Features: Micro 280 ISO, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 110.1 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 75VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 2 ms.