A6D225RN Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Виробник: Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Description: 600V 225A RK1 TD FUSE NON IND
Features: Indicating
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminals
Size / Dimension: 2.598" Dia x 11.614" L (66.00mm x 295.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 225A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: CSA, UL
Class: RK1
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 100kA DC
Voltage Rating - AC: 600 VAC
Voltage Rating - DC: 600 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 600V 225A RK1 TD FUSE NON IND, Features: Indicating, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminals, Size / Dimension: 2.598" Dia x 11.614" L (66.00mm x 295.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 225A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: CSA, UL, Class: RK1, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 100kA DC, Voltage Rating - AC: 600 VAC, Voltage Rating - DC: 600 VDC.