Продукція > KEMET > A700X227M2R5ATE009
A700X227M2R5ATE009
A700X227M2R5ATE009 KEMET
KEM_TC112_ALPOLY.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5V 220uF 20% ESR=9mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук