A70P200-4
A70P200-4 Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
CB9CE317864D4F1C9C46005A72D0AF16-1en.pdf
Виробник: Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Description: SC FUSE 700V 200A P BLADE
Packaging: Box
Features: Indicating
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 1.500" Dia x 5.079" L (38.10mm x 129.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 200A
Mounting Type: Bolt Mount
Response Time: Fast Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100kA
Voltage Rating - AC: 700 VAC
Voltage Rating - DC: 650 VDC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SC FUSE 700V 200A P BLADE, Packaging: Box, Features: Indicating, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 1.500" Dia x 5.079" L (38.10mm x 129.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 200A, Mounting Type: Bolt Mount, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: UR, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100kA, Voltage Rating - AC: 700 VAC, Voltage Rating - DC: 650 VDC.
Інші пропозиції A70P200-4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
A70P200-4 Виробник : Ferraz-shawmut CB9CE317864D4F1C9C46005A72D0AF16-1en.pdf 200A/700V