Продукція > KEMET > A720V827M002APE003
A720V827M002APE003
A720V827M002APE003 KEMET
Виробник: KEMET
Aluminium Organic Polymer Capacitors 2V 820uF 7343 ESR=3mOhms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук