Продукція > KEMET > A759EK826M1EAAE028
A759EK826M1EAAE028
A759EK826M1EAAE028 KEMET
Виробник: KEMET
Description: 82.0UF 25.0V
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 25 V
Написати відгук
Description: 82.0UF 25.0V, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 25 V.