Продукція > KEMET > A759MX477M1HAAE0287706
A759MX477M1HAAE0287706
A759MX477M1HAAE0287706 KEMET
Виробник: KEMET
Description: 470.UF 50.0V
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 50 V
Написати відгук
Description: 470.UF 50.0V, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 50 V.