Продукція > KEMET > A798D477M2R5PTE009
A798D477M2R5PTE009
A798D477M2R5PTE009 KEMET
A798D477M2R5PTE009.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5V 470uF 20% -55 + /- 125C ESR=9mOhms Perf Plus 3K Hours
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук