A85049124S25N
A85049124S25N Amphenol PCD
Виробник: Amphenol PCD
Description: CONN CABLE CLAMP SZ25 J SILVER
Packaging: Bag
Features: Clamp Screws, Self-Locking
Color: Silver
Material: Aluminum Alloy
Shielding: Shielded
Type: Cable Clamp
Shell Size - Insert: 25, J
Cable Exit: 180°
Plating: Electroless Nickel
Diameter - Outside: 1.870" (47.50mm)
Cable Opening: 0.850" (21.59mm)
Primary Material: Metal
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN CABLE CLAMP SZ25 J SILVER, Packaging: Bag, Features: Clamp Screws, Self-Locking, Color: Silver, Material: Aluminum Alloy, Shielding: Shielded, Type: Cable Clamp, Shell Size - Insert: 25, J, Cable Exit: 180°, Plating: Electroless Nickel, Diameter - Outside: 1.870" (47.50mm), Cable Opening: 0.850" (21.59mm), Primary Material: Metal.