Продукція > A91 > A915AY-470M=P3
A915AY-470M=P3
Виробник:
(5X5X2.9)
на замовлення 12060 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис A915AY-470M=P3
Fixed Inductors 2020 47uH 20% 620mA RDC=0.352ohms.
Інші пропозиції A915AY-470M=P3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
#A915AY-470M=P3 #A915AY-470M=P3 Виробник : Murata Electronics product-1102177.pdf Fixed Inductors 2020 47uH 20% 620mA RDC=0.352ohms