Продукція > A91 > A915BY-220M=P3
A915BY-220M=P3
Виробник:
на замовлення 3890 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис A915BY-220M=P3
Description: FIXED IND 22UH 1.12A 0.135OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5050 Metric), Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 135mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 510mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2020, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.12 A.
Інші пропозиції A915BY-220M=P3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
#A915BY-220M=P3 #A915BY-220M=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243B-0046_D53LC_reference.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.12A 0.135OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2020 (5050 Metric)
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 135mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 510mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2020
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.12 A