A9BAA-2002E
A9BAA-2002E TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=487547&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: FLEX CABLE - AFJ20A/AE20/AFH20T
Packaging: Bulk
Contact Termination: Receptacle to Solder Tab
Length: 2.00" (50.80mm)
Pitch: 0.050" (1.27mm)