A9CAA-1006F
A9CAA-1006F TE Connectivity AMP Connectors
FFC_Assembly_Length.pdf
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: FLEX CABLE - AFG10A/AF10/AFE10T
Packaging: Bulk
Contact Termination: Receptacle with Latch to Solder Tab
Length: 6.00" (152.40mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)