A9CAG-1002F
A9CAG-1002F TE Connectivity AMP Connectors
FFC_Assembly_Length.pdf
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: FLEX CABLE - AFG10G/AF10/AFE10T
Packaging: Bulk
Contact Termination: Receptacle with Latch to Solder Tab
Length: 2.00" (50.80mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)