A9CCG-1005F
A9CCG-1005F TE Connectivity AMP Connectors
FFC_Assembly_Length.pdf
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: FLEX CABLE - AFG10G/AF10/AFG10G
Packaging: Bulk
Contact Termination: Receptacle with Latch to Receptacle with Latch
Length: 5.00" (127.00mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)