A9CCG-2002F
A9CCG-2002F TE Connectivity AMP Connectors
FFC_Assembly_Length.pdf
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: FLEX CABLE - AFG20G/AF20/AFG20G
Packaging: Bulk
Contact Termination: Receptacle with Latch to Receptacle with Latch
Length: 2.00" (50.80mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)