Продукція > JAE ELECTRONICS > AA01A-P030VA1-ROL100
AA01A-P030VA1-ROL100
AA01A-P030VA1-ROL100 JAE Electronics
AA01A_DS.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 30POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.056" (1.42mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 1.5mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 30POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 30, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.056" (1.42mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 1.5mm, Number of Rows: 2.