AA0307101KSB
AA0307101KSB ABC Taiwan
AA0307_ABC.pdf
Виробник: ABC Taiwan
Дросель з аксіальними виводами, L = 100 мкГн, Idc, А = 0,165, /-10%, R=4.2 Ohm, Q=50@f=2.52MHz, SRF=5 MHz, d=3mm, l=7.5mm, -20 to +80C).,... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x7.5mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Дросель з аксіальними виводами, L = 100 мкГн, Idc, А = 0,165, /-10%, R=4.2 Ohm, Q=50@f=2.52MHz, SRF=5 MHz, d=3mm, l=7.5mm, -20 to +80C).,... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x7.5mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1000 шт.