AA0307220KSB
AA0307220KSB ABC Taiwan
AA0307_ABC.pdf
Виробник: ABC Taiwan
Дроссель с аксиальными выводами (L=22uH +/-10%, I=0.285 A, R=1.35 Ohm, Q=45@f=2.52MHz, SRF=10 MHz, d=3mm, l=7.5mm, -20 to +80C).... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x7.5mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Дроссель с аксиальными выводами (L=22uH +/-10%, I=0.285 A, R=1.35 Ohm, Q=45@f=2.52MHz, SRF=10 MHz, d=3mm, l=7.5mm, -20 to +80C).... Група товару: Індуктивності Корпус: 3x7.5mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1000 шт.