Продукція > AUDIENCE > AA400V-10-5.0
AA400V-10-5.0
AA400V-10-5.0 Audience
AAspecs.pdf
Виробник: Audience
Description: 5.0uF at 400V Audience Auricap
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio
Termination: Wire Leads
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 5 µF
Size / Dimension: 1.850" L x 0.969" W (47.00mm x 24.60mm)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5.0uF at 400V Audience Auricap, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio, Termination: Wire Leads, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 5 µF, Size / Dimension: 1.850" L x 0.969" W (47.00mm x 24.60mm).