Продукція > AUDIENCE > AA600V-10-4.7
AA600V-10-4.7
AA600V-10-4.7 Audience
AAspecs.pdf
Виробник: Audience
Description: 4.7uF at 600V Audience Auricap
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio
Termination: Wire Leads
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 600V
Capacitance: 4.7 µF
Size / Dimension: 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm)
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.7uF at 600V Audience Auricap, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio, Termination: Wire Leads, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 600V, Capacitance: 4.7 µF, Size / Dimension: 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm).