AAA12W120000V-2
AAA12W120000V-2
Код товару: 85256
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Тип: На друковану плату
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 1 A
Pмакс., W: 12 W
Габарити: 130x55 mm