AAP2967-25VIR1 h2.. EUTECH MICROELECTRONICS
Виробник: EUTECH MICROELECTRONICS
Linear Voltage Regulators (LDO); 300mA; Vin 2,5V~5,5V; Vout 2,5V; 1kHz; -40°C~85°C; AAP2967-25VIR1 STAAP2967-25VIR1
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 97 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Linear Voltage Regulators (LDO); 300mA; Vin 2,5V~5,5V; Vout 2,5V; 1kHz; -40°C~85°C; AAP2967-25VIR1 STAAP2967-25VIR1, кількість в упаковці: 50 шт.