Продукція > AMPHENOL LTW > AB-DCD12FR-DCDHL-QF003
AB-DCD12FR-DCDHL-QF003 Amphenol LTW
Виробник: Amphenol LTW
Description: CBL 12POS PLUG RA TO PLUG 9.84'
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 9.84' (3.00m)
Shielding: Unshielded
Cable Type: Round
Usage: Industrial Environments
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
2nd Connector Number of Positions Loaded: All
1st Connector Number of Positions Loaded: All
1st Connector Gender: Female Sockets
2nd Connector Gender: Female Sockets
1st Connector Shell Size - Insert: D
2nd Connector Shell Size - Insert: D
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Connector Type: Plug, Right Angle
2nd Connector Type: Plug
Assembly Configuration: Standard
Cable Material: Polyvinyl Chloride (PVC)
1st Connector Number of Positions: 12
2nd Connector Number of Positions: 12
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL 12POS PLUG RA TO PLUG 9.84', Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 9.84' (3.00m), Shielding: Unshielded, Cable Type: Round, Usage: Industrial Environments, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, 2nd Connector Number of Positions Loaded: All, 1st Connector Number of Positions Loaded: All, 1st Connector Gender: Female Sockets, 2nd Connector Gender: Female Sockets, 1st Connector Shell Size - Insert: D, 2nd Connector Shell Size - Insert: D, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Connector Type: Plug, Right Angle, 2nd Connector Type: Plug, Assembly Configuration: Standard, Cable Material: Polyvinyl Chloride (PVC), 1st Connector Number of Positions: 12, 2nd Connector Number of Positions: 12.
Інші пропозиції AB-DCD12FR-DCDHL-QF003
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AB-DCD12FR-DCDHL-QF003 AB-DCD12FR-DCDHL-QF003 Виробник : Amphenol LTW AB_DCDXXFR_DCDHL_QFXXX.pdf Sensor Cables / Actuator Cables X-Lok, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Double Ended Overmolded, Right Angle-to-Straight, (End 1) Female/Female, (End 2) Male/Female, Push Lock, Length 3000mm, PVC, 12/26 AWG, IP68 Mated