Продукція > ABRACON > AB308-4.800MHZ-18
AB308-4.800MHZ-18 ABRACON
ab308.pdf
Виробник: ABRACON
Crystals Xtal 3 x 8 Cylindrical Can 4.8MHz Tol 30ppm Stab 50ppm -10C - 60C 18pF 150 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук