Продукція > 3M (TC) > AB6005S-8.5-11.8
AB6005S-8.5-11.8
AB6005S-8.5-11.8 3M (TC)
3mtm-emi-absorber-ab6000-ab6000s-and-ab6000g-series.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: RF EMI ABSORB SHEET 11.5"X8.5"
Packaging: Box
Length: 11.500" (292.10mm)
Shape: Rectangular
Type: Absorbing Sheet
Width: 8.500" (215.90mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 105°C
Adhesive: Non-Conductive, Single Sided
Thickness - Overall: 0.004" (0.11mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF EMI ABSORB SHEET 11.5"X8.5", Packaging: Box, Length: 11.500" (292.10mm), Shape: Rectangular, Type: Absorbing Sheet, Width: 8.500" (215.90mm), Operating Temperature: -30°C ~ 105°C, Adhesive: Non-Conductive, Single Sided, Thickness - Overall: 0.004" (0.11mm).