Продукція > PULSE ELECTRONICS > ABHV00160808121Y00
ABHV00160808121Y00
ABHV00160808121Y00 PULSE ELECTRONICS
DATASHEET_ABHV00160808_SERIES
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - ABHV00160808121Y00 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 120 ohm, 3 A, ABHV Series, 0.04 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051990
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.04ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 3A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: ABHV Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 3990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 208
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - ABHV00160808121Y00 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 120 ohm, 3 A, ABHV Series, 0.04 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051990, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.04ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 3A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: ABHV Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).