Продукція > ABRACON CORPORATION > ABL-25.000MHZ-20-DF
ABL-25.000MHZ-20-DF
ABL-25.000MHZ-20-DF Abracon Corporation
abl.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Crystal 25MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 944
Відгуки про товар
Написати відгук