Продукція > BOPLA > ABP 880-0100-SET
ABP 880-0100-SET
ABP 880-0100-SET BOPLA
84090100.HMT1.pdf
Виробник: BOPLA
Category: Enclosures with Panel
Description: Enclosure: with panel; ALUBOS; X: 84mm; Y: 100mm; Z: 82mm; aluminium
Manufacturer series: ALUBOS
Dimension Z: 82mm
Dimension X: 84mm
Dimension Y: 100mm
Type of enclosure: with panel
Enclosure material: aluminium
Panel colour: black
Body colour: black
IP rating: IP65
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Enclosures with Panel, Description: Enclosure: with panel; ALUBOS; X: 84mm; Y: 100mm; Z: 82mm; aluminium, Manufacturer series: ALUBOS, Dimension Z: 82mm, Dimension X: 84mm, Dimension Y: 100mm, Type of enclosure: with panel, Enclosure material: aluminium, Panel colour: black, Body colour: black, IP rating: IP65.