Продукція > BOPLA > ABP 880-0150-SET
ABP 880-0150-SET
ABP 880-0150-SET BOPLA
84090150.HMT1.pdf
Виробник: BOPLA
Category: Enclosures with Panel
Description: Enclosure: with panel; ALUBOS; X: 84mm; Y: 150mm; Z: 82mm; aluminium
IP rating: IP65
Dimension Z: 82mm
Dimension X: 84mm
Dimension Y: 150mm
Enclosure material: aluminium
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Enclosures with Panel, Description: Enclosure: with panel; ALUBOS; X: 84mm; Y: 150mm; Z: 82mm; aluminium, Manufacturer series: ALUBOS, Panel colour: black, Body colour: black, Type of enclosure: with panel, IP rating: IP65, Dimension Z: 82mm, Dimension X: 84mm, Dimension Y: 150mm, Enclosure material: aluminium.